Kontakt

Find kontaktoplysninger her

Du er altid velkommen til at maile til foreningen:
info@autismeoj.dk eller kontakte en fra bestyrelsen.
HUSK: Vi er en frivillig forening, så kontakter du en fra bestyrelsen pr. telefon, skal det være efter kl. 16:00

Kredsforeningens bestyrelse

Formand: Marianne Banner 
marianne_banner@yahoo.dk - tlf: 5043 8361
Næstformand: Elisabeth Sørensen
valnodde@yahoo.dk - tlf: 2636 8137
Kasserer: Erik Rasmussen
eraco@mail.dk
Sekretær: Kristina Kristensen
xtinaxtensen@gmail.com - tlf: 4053 7137
   
  Heidi Lading
heidi-hadsten@hotmail.com - tlf: 2022 4982
  Annemette Alfang Ofverlind
alfang@ofverlind.dk - tlf: 4096 6649
Suppleant
Asberger-
representant-Børn
Elsebeth Pii Svane
elsebeth_pii_svane@hotmail.com - tlf: 8621 0606
Suppleant Mary Scriver
Scriver@fibermail.dk - tlf: 2253 5810
Suppleant Elena Tanja Jensen

tanele@live.dk

Suppleant  
Suppleant Vinni Kjærgaard Jørgensen
vinni.kjaergaard@gmail.com

Øvrige Autismekontakter

Syddjurs Vinni Kjærgaard Jørgensen
- tlf:8697 4620
Norddjurs Heidi Krogh Lauridsen heidi.lauridsen@hotmail.com - tlf:60480385
Silkeborg Inge Brotherwood 
Iottesen@hotmail.com
Odder Hanne Jensen 
hanne.melgaard.jensen@gmail.com
Skanderborg Kirsten Jantzen 
jantzen@gefiberpost.dk
Hedensted Brian Jørgensen 
brian-j@hafnet.dk
Århus Marianne Banner
marianne_banner@yahoo.dk - tlf: 5043 8361
Randers Elisabeth Sørensen
valnodde@yahoo.dk - tlf: 2636 8137
Favrskov Kristina Kristensen
xtinaxtensen@gmail.com - tlf: 4053 7137
Asperger repræsentant Elsebeth Pii Svane
elsebeth_pii_svane@hotmail.com - tlf: 8621 0606

Referater

03-01  -  Bestyrelsesmøde Referat
07-02  -  Bestyrelsesmøde Referat
27-02  -  Generalforsamling Referat - Årsberetning